Omlazení pokožky, korekce drobných jizev, léčba padání vlasů

07.04.2013 | 11348

Microneedling je postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu i krku, hřbetů rukou. Používá se i k léčbě celulitidy, protože ovlivňuje cirkulaci krve a lymfy a výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Využívá se i k léčbě alopetie, při padání vlasů.

Při mikrojehličkování se využívá samoobnovovací schopnosti kůže. Pomocí speciálního přístroje- s vysokou rotací pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky, v hlubších vrstvách způsobují mikrotraumata, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu, zároveň vznikají mikrokanálky, kterými se do kůže dostávají různé výživné látky, jako jsou např. kyselina hyaluronová, depigmentační séra, vitamíny C, A a E, extrakty z mořských řas a mnohé další, které jsou aplikovány na pokožku  ve formě nejrůznějších sér. Výsledkem je hydratace, zpevnění, zvýšení pružnosti kůže a redukce drobných vrásek.

Dermicapen je švýcarský přístroj, který pracuje s vysokou rychlostí, proto je ošetření velmi rychlé a téměř nebolestivé. Pro zvýšení komfortu je před zákrokem možné aplikovat lokální anestetikum-Emla krém. Po ošetření je kůže mírně červená, lehce oteklá.

Doporučují se 2 ošetření po 2-4 týdnech, ale výsledek bývá patrný již po prvním ošetření.

Cena ošetření - viz. ceník >

 

Dermica pen - microneedlingRůžovka a její léčba…


Využijte možnost digitálního vyšetření znamének

nejmodernějším přístrojem v ČR.